08.02.2023, Çarşamba
-3 °C / 5 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Kadına yönelik şiddete karşı ‘Varlığım Övünç...

Kadına yönelik şiddete karşı ‘Varlığım Övünç Ben Kadınım’ etkinliği

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 28 Kasım 2022 Pazartesi - 16:44Güncelleme: 29 Kasım 2022 Salı - 11:56
Kadına yönelik şiddete karşı ‘Varlığım Övünç Ben Kadınım’ etkinliği

Merkezefendi Belediyesi, Denizli Barosu ve Kadın Haklarını Koruma Derneği Denizli Şubesi iş birliğiyle Varlığım Övünç Ben Kadınım etkinliği düzenlenecek.

Kadın Haklarını Koruma Derneği Denizli Şubesi koordinesinde, Merkezefendi Belediyesi ve Denizli Barosu iş birliği ile ‘25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Haftası’na özel program gerçekleştirilecek.

Merkezefendi Kültür Merkezi’nde saat 19:30’da başlayacak etkinlikte, ilk olarak Denizli Barosu Tiyatro Topluluğu “Kadın” isimli oyunu sahneleyecek. Etkinlikte ayrıca, Bir Kişi Arkeolog grubu da konser verecek.

Haberin DevamıReklam

Kadın dostu uygulamalara her zaman devam edeceklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Kadına yönelik şiddete karşı farkındalık oluşturmak için Denizli Barosu ve Kadın Haklarını Koruma Derneği Denizli Şubesi ile önemli bir etkinlik düzenliyoruz. Sadece 25 Kasım’da değil tüm günlerde şiddete karşı farkındalığımız olması gerekiyor ama böyle önemli günlerde sembolik olarak etkinliklerin olması da çok kıymetli. Etkinliğimize tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” diye konuştu.