Kadın personelle bir araya gelen Doğan: 8 Mart bir mücadele günü – D20Haber
14.04.2024, Pazar
13 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Kadın personelle bir araya gelen Doğan:...

Kadın personelle bir araya gelen Doğan: 8 Mart bir mücadele günü

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 8 Mart 2024 Cuma - 15:21Güncelleme: 8 Mart 2024 Cuma - 15:22
Kadın personelle bir araya gelen Doğan:  8 Mart bir mücadele günü

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde, belediyenin kadın personeli ile bir araya geldi. Doğan, 8 Mart’ın bir mücadele günü olduğunu belirtti.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla belediye bünyesindeki kadın çalışma arkadaşları ile bir araya geldi.

Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan, kadın birim müdürleri ve kadın personel katıldı. Kadın çalışanların günlerini tebrik eden Doğan, 8 Mart’ın bir mücadele günü olduğunu belirtti.

Kadınların her zaman fedakâr ve emektar olduğunu belirten Doğan, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutlamak Merkezefendi Belediyemizde bir gelenek haline geldi. Bir kadın Belediye Başkanı olarak hem ilçemizde hemde belediyedeki çalışma arkadaşlarımızla bir araya geldik. Bizim için kadın istihdamı çok önemli. Göreve geldiğim günden itibaren kadınlar her zaman ilk önceliğim oldu. Buradaki bütün kadın arkadaşlarımız emekçi. Dünyayı daha da güzel hale getirmek için her gün emek veriyorsunuz. Kadının elinin değdiği yer güzelleşir. Merkezefendi bugün mutluysa kadınlarımız sayesinde mutlu. Merkezefendi Belediyesi olarak bizler her zaman kadınlarımızın yanındayız” ifadelerini kullandı.