08.12.2022, Perşembe
6 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Hüseyin Çokal Caddesi’nde birinci etap tamamlandı

Hüseyin Çokal Caddesi’nde birinci etap tamamlandı

Haber Merkezi - 15 Haziran 2022 Çarşamba - 16:00 Hüseyin Çokal Caddesi’nde birinci etap tamamlandı

Merkezefendi Belediyesi tarafından, Şemikler Mahallesi Hüseyin Çokal Caddesi ve etrafında gerçekleştirilen yol çalışmalarının birinci etabı tamamlandı.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi İlçe genelindeki çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Hüseyin Çokal Caddesi üzerinde birinci etap asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, çalışmaları yerinde inceleyerek görevlilerden bilgi aldı.

Haberin DevamıReklam

Yaklaşan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) nedeniyle çalışmalara önümüzdekmi haftaya kadar ara verileceğini bildiren Doğan, “Öğrencilerimiz bizler için çok değerli. Öğrencileri sınavdayken rahatsız edebilecek veya dikkatini dağıtacak sesleri önlemek için yol çalışmamızın ikinci etabına önümüzdeki haftanın ilk gününde başlayacağız. Şimdiden YKS’ ye girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum. Öte yandan ilçemizde ulaşımın rahat ve güvenli bir şekilde sağlanabilmesi için üstyapı çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz hemşehrilerimize ulaşım kolaylığı ve rahatlığı sağlamak için tüm hızıyla çalışmalara devam ediyor. Merkezefendimizi güzelleştirmeye devam edeceğiz” dedi.