06.07.2022, Çarşamba
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Hacıeyüplü’de yol çalışmaları bayrama kadar bitirilecek

Hacıeyüplü’de yol çalışmaları bayrama kadar bitirilecek

Haber Merkezi - 23 Haziran 2022 Perşembe - 15:26 Hacıeyüplü’de yol çalışmaları bayrama kadar bitirilecek

Merkezefendi Belediyesi tarafından, Hacıeyüplü Mahallesi'nde gerçekleştirilen yol çalışmalarının Kurban Bayramı’na kadar tamamlanacağı bildirildi.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Hacıeyüplü Mahallesi’nde fabrikaların yoğun olduğu bölgelerde üstyapı çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yürütülen çalışmalarda ekipler, Hacıeyüplü Mahallesi’nde 30 bin metrekarelik alanda 8 bin ton sıcak asfalt serimini bayrama kadar tamamlayacak.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, çalışmaların yapıldığı bölgeye giderek yetkililerden bilgi aldı. Asfalt serimini Kurban Bayramı’na kadar bitireceklerini söyleyen Doğan, şu açıklamayı yaptı:

Haberin DevamıReklam

“Merkezefendili hemşehrilerimizi daha güvenilir ve konforlu bir yaşam standartlarına ulaştıracağız. Bunun için üst yapı çalışmalarımızı ekiplerimizle beraber aralıksız sürdürüyoruz. Merkezefendimizi güzelleştirmek adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ilçe genelinde birçok noktaya yol açmadan asfalt serimine, kaldırımdan parke taşı döşemeye kadar çok kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. Özellikle ithalat ve ihracat yapan fabrikaların yoğun olduğu bölgelerde üst yapı çalışmalarımız sürüyor. Hacıeyüplü Mahallemizde sıcak asfalt serimini Kurban Bayramı’na kadar tamamlayacağız. Merkezefendimize ve Denizlimize gelir kapısı olan fabrikaların bulunduğu bölgeler bizler için çok değerli ve önemli bölgeler. Merkezefendimiz için çalışmalarımıza tüm hızımız ve gayretimizle devam ediyoruz.”