Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali’nde stant başvuruları başladı – D20Haber
23.06.2024, Pazar
25 °C / 42 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali’nde...

Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali’nde stant başvuruları başladı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 16 Ocak 2024 Salı - 13:22Güncelleme: 16 Ocak 2024 Salı - 13:22
Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali’nde stant başvuruları başladı

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenecek 'Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali’nde stant açmak için başvuru sürecinin başladığı bildirildi.

İlçe genelindeki çalışmalarını sürdüren Merkezefendi Belediyesince, girişimci kadınlara destek olmak amacıyla bir kez daha Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali düzenleneceği duyuruldu.

Merkezefendi Kültür Merkezi’nde yapılacak olan ve kontenjanla sınırlı olan festivalde, daha önce stant açmamış girişimci kadınların başvurularını Sanat Merkezi’nden yüz yüze yapabileceği belirtildi.

Haberin DevamıReklam
Girişimci kadınlara her zaman destek olacaklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan,“Kadınlarımızın; mutlu, huzurlu ve sosyal olduğu bir ilçe için çalışmalar gerçekleştirdik. Kültürden sanata, spordan eğitime birçok alanda faaliyetlerde bulunduk. ‘Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali’mize daha önce stant açmamış olan girişimci kadınlarımız için başvuruları başladı. Birbirinden keyifli etkinliklerin olduğu festivalimiz ile hem kadınlarımıza destek oluyor hem de bir arada olmalarını sağlayarak sosyalleşmelerine katkıda bulunuyoruz” ifadelerini kullandı.