Engelsiz Yaşam Akademisi’nde özel bireyler 21 atölyede eğitim görecek – D20Haber
30.11.2023, Perşembe
12 °C / 19 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Engelsiz Yaşam Akademisi’nde özel bireyler 21...

Engelsiz Yaşam Akademisi’nde özel bireyler 21 atölyede eğitim görecek

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 12 Ekim 2023 Perşembe - 11:28Güncelleme: 12 Ekim 2023 Perşembe - 11:29
Engelsiz Yaşam Akademisi’nde özel bireyler 21 atölyede eğitim görecek

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Engelsiz Yaşam Akademisi’nde yeni döneminin 16 Ekim’de başlayacağını belirterek, özel bireylerin 21 atölyede eğiti göreceğini belirtti.

Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi’nde 2023-2024 Eğitim ve Öğretim dönemi 16 Ekim Pazartesi günü başlıyor.

Gümüşçay Mahallesi’nde hizmet veren akademide özel bireylere, kuaförlük, berberlik, bilgisayar, seramik, ahşap yakma ve boyama, tekstil, kokulu taş, keçe ürünleri, resim, halı-kilim, takı tasarım, teraryum ve süs bitkileri, geri dönüşüm, kreş, kâğıt bardak, müzik, otizm spor ve spor kursları verilecek. Akademiye yeni eğitim ve öğretim döneminde, duyu bütünleme, halk oyunları ve hamur işleri atölyeleri de eklendi.

Haberin DevamıReklam
“HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Özel bireylerin ve ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Özel bireylerimizi yaşama dahil etmek ve onların hayatlarını kolaylaştırmak için elimizden gelen gayreti ve özveriyi gösteriyoruz. Mesleki atölyelerle ve çeşitli etkinliklerle dolu dolu bir yıla daha başlayacak olan her bir özel öğrencimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.