02.10.2022, Pazar
21 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Engelsiz Yaşam Akademisi’nde ön kayıtlar 5...

Engelsiz Yaşam Akademisi’nde ön kayıtlar 5 Eylül’de başlıyor

Haber Merkezi - 2 Eylül 2022 Cuma - 15:49 Engelsiz Yaşam Akademisi’nde ön kayıtlar 5 Eylül’de başlıyor

Merkezefendi Engelsiz Yaşam Akademisi 2022-2023 eğitim-öğretim yılı için ön kayıtların 5 Eylül Pazartesi günü başlayacağı belirtildi.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi tarafından Gümüşçay Mahallesi’nde hizmete alınan Engeksiz Yaşam Akademisi, yeni eğitim yılı için ön kayıtlarını açıyor. Özel bireylerin kuaförlük, berberlik, halıcılık, market, el işi, tekstil gibi mesleki atölyelerde eğitim aldığı ve sosyalleştiği akademide ön kayıtların 5 Eylül Pazartesi günü başlyacağı ve 16 Eylül Cuma günü ise sona ereceği kaydedildi.

Kayıtların Gümüşçay Mahallesi’nde hizmet vermekte olan Engelsiz Yaşam Akademisi’nden şahsen veya 0258 297 00 11 numaralı telefonundan ulaşarak yaptığırılabileceği ifade edildi.

“ENGELLERİ ORTADAN KALDIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Haberin DevamıReklam

Engelsiz Yaşam Akademisi’nde engelli bireylerin meslek öğrendiğini ve hoş vakit geçirdiğini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Engelli bireylere yönelik bölgenin ilk ve tek sosyal tesisi niteliğini taşıyan tesisimiz, yeni eğitim ve öğretim yılına hazırlanıyor. 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı kayıtlarımız başlıyor. Her geçen gün akademimiz kendini geliştiriyor, yeniliyor. Engelsiz Yaşam Akademisi’ndeki bireylerimizle birlikte eğlenerek bir çok faaliyet gerçekleştiriyoruz. Merkezefendi Belediyesi olarak engelleri ortadan kaldırmak için çalışmalarımıza tüm hızımız ve heyecanımızla devam edeceğiz” dedi.