07.07.2022, Perşembe
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali...

El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali 17-19 tarihlerinde yapılacak

Haber Merkezi - 14 Haziran 2022 Salı - 12:00 El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali 17-19 tarihlerinde yapılacak

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali, 17-19 Haziran tarihleri arasında katılımcılarını ağırlayacak.

A- A+

Bu yıl ikincisi düzenlenecek El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali, 17 Haziran Cuma günü saat 12.00’de başlayacak. 250 standın kurulacağı festivalin ilk gününde, oyuncu ve yönetmen Ümmiye Koçak bir söyleşi gerçekleştirecek.

Söyleşinin ardından 20.30’da Merkezefendi Belediye Orkestrası sahne alacak. Festivalin ikinci gününde ise ünlü oyuncu Ceyda Düvenci sevenleriyle buluşacak. Festivalin son gününde ise saat 16.00’da Yazar Nilgün Bodur, okurlarıyla bir araya gelecek. Saat 18.00’de Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak, motivasyon ve insan ilişkileri hakkında konuşma yapacak. .

“KONSER VE SÖYLEŞİLER RENK KATACAK”

Haberin DevamıReklam

Festivale tüm Merkezefendili ve Denizlilileri davet eden Başkan Şeniz Doğan, “Geleneksel hale getirmek istediğimiz El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivalimizi bu yıl ikinci kez düzenlediğimiz için çok heyecanlı ve mutluyuz. Üreten kadınlarımıza destek olmak amacıyla başlattığımız festivalimize kadınlarımızdan ve hemşehrilerimizden büyük bir ilgi var. Bu ilgi de bizleri son derece memnun ediyor. Kadın emeği ve girişimciliğiyle değer bulan stantlarımızın kurulacağı 17-18-19 Haziran tarihlerindeki El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivalimize renk katacak konser ve söyleşilerle, Merkezefendi Kültür Merkezi’nde bir arada olmak dileğiyle” diye konuştu.