07.07.2022, Perşembe
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali...

El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali 17-19 Haziran’da

Haber Merkezi - 9 Haziran 2022 Perşembe - 12:38 El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali 17-19 Haziran’da

Merkezefendi Belediyesince düzenlenen “El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali”, 17-19 Haziran tarihleri arasında yapılacak.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi, kadın üreticiler ile tüketicileri “El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali”nde buluşturulacak. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek festival, 17-19 Haziran tarihleri arasında Merkezefendi Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Festival programında konser, tiyatro, söyleşi ve çeşitli etkinliklere yer verilecek. 250 standın kurulacağı festivalde yer almak isteyen kadın üreticilerin başvurularını Merkezefendi Kültür Merkezi’ne şahsen yapmaları istendi.

Haberin DevamıReklam

Her alanda üretim için çalıştıklarını söyleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, kadınlara destek olmaya devam edeceklerini söyledi. Doğan, “Geçtiğimiz yılın sonunda 160 katılımcıyla gerçekleştirdiğimiz El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivalimizi, yoğun ilgi ve talepleriniz dolayısıyla 17-18-19 Haziran tarihlerinde 250 katılımcıyla ikinci kez düzenliyoruz. Kadın emeği ve girişimciliğiyle değer bulan stantlarımızın kurulacağı bu üç günde konser, tiyatro, söyleşi ve çeşitli etkinliklerle bir arada olacağız. Festivalimize katılmak isteyen ilimiz genelinden üretici ve girişimci kadınlarımız, başvurularını Merkezefendi Kültür Merkezi’nden yapabilecekler. Kadın emeğiyle renklenen keyifli bir festival daha bizleri bekliyor. 17-18-19 Haziran’da Merkezefendi Kültür Merkezinde bir arada olmak dileğiyle, tüm hemşehrilerimizi festivalimize bekliyoruz” dedi.