20.09.2021, Pazartesi
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Düğün ve çok amaçlı salonun inşaatında...

Düğün ve çok amaçlı salonun inşaatında sona gelindi

Haber Merkezi - 4 Eylül 2021 Cumartesi - 10:11 Düğün ve çok amaçlı salonun inşaatında sona gelindi

Merkezefendi Belediyesi tarafından bir süre önce temeli atılan Sümer Düğün Salonu ve Çok Amaçlı Salonu’nda çalışmaların sona geldiği, kısa bir zaman sonra hizmete alınacağı kaydedildi.

A- A+

Sümer Mahallesi’nde yapımı devam eden Sümer Düğün Salonu ve Çok Amaçlı Salonun açılışı için gün sayılıyor. Toplam inşaat alanı 2 bin 408 metrekare olan projede 400 kişilik çok amaçlı salon, yönetim ofisi, düğün salonu ve çok amaçlı salon, beş adet ofis ve otopark bulunduğu,  yrıca bodrum, zemin ve 1.kat olmak üzere üç kattan oluştuğu ifade edildi.

Haberin DevamıReklam

Çiftlerin en mutlu günlerini uygun fiyatlarla, Sümer Düğün Salonu ve Çok Amaçlı Salonu’nda yaşayacağını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Hemşehrilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı, projelerimizi gerçekleştiriyoruz. Derman belediyecilik, sosyal belediyecilik anlayışı ile insana dokunur hizmetleri ilçemize kazandırıyoruz. Sümer Mahallesi’nde yapımında sona geldiğimiz Sümer Düğün Salonu ve Çok Amaçlı Salonu’nda, çiftlerimiz en mutlu günlerini uygun fiyatlarla burada yaşayacaklar. Burası sadece düğün salonu olarak değil çok amaçlı salon olarak da kullanılacak. Bu salonumuz sadece Sümer Mahallesi’ne değil bölgeye hitap edecek. Hep birlikte daha güzel işler, daha güzel projeler, daha güzel salonlar yapacağız” diye konuştu.