21.09.2021, Salı
20 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan’dan off-road şampiyonasına davet

Doğan’dan off-road şampiyonasına davet

Haber Merkezi - 19 Ağustos 2021 Perşembe - 11:10 Doğan’dan off-road şampiyonasına davet

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Petlas Türkiye OFF-ROAD Şampiyonası 2. Ayak Dendoff Yarışı öncesi, tüm Denizlilileri heyecana ortak olmaya davet ettiğini söyledi.

A- A+

22 Ağustos Pazar günü düzenlenecek Petlas Türkiye OFF-ROAD Şampiyonası 2. Ayak Dendoff Yarışı yaklaşırken, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, adrenalini ve heyecanı seven herkesi davet ettiğini söyledi. 

Haberin DevamıReklam

Doğan, Türkiye Off Road Şampiyonası’nın yedi ayağından biri, bu sene de Merkezefendimizde yapılacak. Ulusal nitelikli bu organizasyona bir kez daha ev sahipliği yapacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz. Bu yıl, Türkiye Off Road Şampiyonası 2. Ayak yarışlarını, izleme noktalarının piste hakimiyeti açısından seyir zevkini üst düzeye taşıyan Çakmak Mahallemizdeki yeni pistimizde gerçekleştireceğiz. Seyirci etabının startını 22 Ağustos Pazar günü saat 12.20’de vereceğiz. Daha önce gelerek yarışmacılarımızın antrenman turlarını izlemek isteyen hemşehrilerimiz için tribünlerimiz açık olacak. Biz hazırız, Merkezefendi hazır, araçlar hazır, sporcular hazır. O zaman, sporun ilçesi Merkezefendi’de, 22 Ağustos’ta spor zamanı, off road zamanı. Adrenalini, heyecanı hissetmek isteyen tüm hemşehrilerimizi 22 Ağustos Pazar günü, pistimize davet ediyoruz” dedi.