25.06.2021, Cuma
20 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan’dan Kazım Arslan için anma mesajı

Doğan’dan Kazım Arslan için anma mesajı

Haber Merkezi - 7 Haziran 2021 Pazartesi - 10:11 Doğan’dan Kazım Arslan için anma mesajı

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 2019 yılında geçirdiği rahatsızlık sonu hayatını kaybeden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Kazım Arslan için anma mesajı yayımladı.

A- A+

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, tatilini geçirdiği Antalya-Aksu’daki evinde fenalaşan ve 7 Haziran 2019 günü beyin kanaması sonucu yaşamını yitiren Kazım Arslan’ın 2. ölüm yıldönümünde mesaj yayımladı.

Doğan, mesajında şunları söyledi: “Kazım Arslan, uzun yıllar Denizli için, ülkesi için hizmet etmiş bir büyüğümüzdü. Tecrübesiyle, deneyimiyle ve donanımıyla bizlere, gençlere her zaman yol gösterici, her zaman örnek olmuştur. Daha yapacak çok işimiz varken zamansız bir şekilde ne yazık ki kendisini kaybettik. Kazım abimizin yokluğunun acısı hala geçmedi, hiçbir zaman da geçmeyecek. Saygıdeğer büyüğümüz, Kazım abimiz çalışmalarıyla, yaptıkları ve yapacaklarıyla dürüstlüğünü, insanlığını ve azmini kanıtlamış bir insandır. Partinin, görüşün, düşüncenin önemi olmadan her kesimin sevdiği, saydığı Kazım Arslan her zaman siyasette uzlaşmacı ve hoşgörüsü sahibi olmuştur. Bizler de onun yolunda çalışmaya, onun yolunda yürümeye devam edeceğiz. Aramızdan ayrılışının 2.yıldönümünde Denizlimizin büyüğü, Kazım abimizi rahmetle, saygıyla ve büyük bir özlemle anıyorum.”