Doğan: Yeni dönemde drag pistini ilçemize kazandıracağız – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan: Yeni dönemde drag pistini ilçemize...

Doğan: Yeni dönemde drag pistini ilçemize kazandıracağız

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 26 Mart 2024 Salı - 18:48Güncelleme: 26 Mart 2024 Salı - 18:48
Doğan: Yeni dönemde drag pistini ilçemize kazandıracağız

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şeniz Doğan, yeni dönemde drag pistini ilçeye kazandıracaklarını söyledi.

5 yıldır Merkezefendililer için sporun ve eğlencenin her alanına önem veren Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şeniz Doğan, bu anlayış çerçevesinde çalışmalarına devam ediyor.

Doğan, İilçede gerçekleştirilen off-road yarışlarında adrenalin tutkunları ailelerin sevdikleri ile keyifli vakit geçirdiğini belirterek, yarış ve otomobil severlerin taleplerini dikkate aldıklarını söyledi. Doğan bu kapsamda drag pistini de en kısa sürede ilçeye kazandırılacağını söyledi.

Drag pisti projesi ile hızın ve heyecanın adresinin Merkezefendi olacağını, unutulmaz yarış anlarını Merkezefendililer ile buluşturacaklarını söyleyen Doğan, şun ifadeleri kullandı:

“Günün her saatinde trafikte güvenliği sağlamak bizim için çok önemli. Hız severlerin hem kendilerini hem de yayaların ve trafikteki diğer vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini gözeten bir projemiz var. Saruhan Mahallemizde hız ve ivme ölçümlerine uygun koşulların sağlanacağı TOSFED Standartlarına uygun drag pistini Merkezefendimize kazandırıyoruz. Düzgün ve ölçülebilir uzunluğa sahip pistlerimizle araçlarınızın hızlarını test edebilecek ve performans karşılaştırmasını yapabileceksiniz. Heyecan verici yarışlarda buluşmak üzere.”