Doğan: Ornaz Vadisi Yaz Şenliği ile kadın üreticilerimize destek oluyoruz – D20Haber
19.07.2024, Cuma
27 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan: Ornaz Vadisi Yaz Şenliği ile...

Doğan: Ornaz Vadisi Yaz Şenliği ile kadın üreticilerimize destek oluyoruz

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 21 Ağustos 2023 Pazartesi - 15:44Güncelleme: 21 Ağustos 2023 Pazartesi - 15:44
Doğan: Ornaz Vadisi Yaz Şenliği ile kadın üreticilerimize destek oluyoruz

Ornaz Vadisi Yaz Şenliği’nin sürdüğünü kaydeden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Hem kadın üreticilerimize destek oluyor hem sosyal bir ortam oluşturuyoruz” dedi

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen Ornaz Vadisi Yaz Şenliği sürüyor. Çok sayıda Denizlilileri ağırlayan şenliğe katılan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, hem stant sahipleri ile hem de vatandaşlarla sohbet etti.

Haberin DevamıReklam
Şenlikte konserler, yarışmalar ve çeşitli aktiviteler ile keyifli anlar yaşanırken, Doğan da girişimci kadınlardan ve vatandaştan olumlu geri dönüş aldıklarını söyledi.

Şenliğe gösterilen ilgiden mutlu olduklarını dile getiren Doğan, “Hem kadın üreticilerimize destek oluyor hem sosyal bir ortam oluşturuyoruz. Şenliğimizdeki iletişim oldukça güzel. Ekonomik krizin hat safhada olduğu bu zor günlerde biraz daha aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen kadınlarımızın bir kez daha yanında olduğumuzu hissettiriyoruz. Bütün Merkezefendili ve Denizlili hemşehrilerime katılımları için çok teşekkür ediyorum. Herkesi ağustos ayı boyunca Cumartesi ve Pazar günleri Ornaz Vadisi Yaz Şenliğimize bekliyorum” diye konuştu.