30.11.2020, Pazartesi
6 °C / 12 °C Denizli Hava Durumu

Doğan, ekiplerle kapı kapı dolaştı ekmek dağıttı

Haber Merkezi - 12 Nisan 2020 Pazar - 12:22 Doğan, ekiplerle kapı kapı dolaştı ekmek dağıttı

Merkezefendi Belediyesi, haftasonu için ilan edilen 2 günlük sokağa çıkma yasağıyla birlikte talepte bulunan Merkezefendililere ekmek dağıttı. Dağıtıma Başkan Şeniz Doğan da katıldı.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle vatandaşların mağdur olmaması için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da ekipleri koordine ederek, evden çıkamayan ve talepte bulunan Merkezefendililere kendisi  ekmek dağıtımı yaptı.

Ekiplerle birlikte ekmek dağıtımı gerçekleştiren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak Salgına karşı uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle hemşerilerimizin mağdur olmaması için ekiplerimizle görev başındayız. Sabahın erken saatlerinden itibaren ekiplerimizle beraber hemşerilerimize ekmeklerini ve diğer ihtiyaçlarını ulaştırıyoruz. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek. Hiçbir Merkezefendi’liyi ekmeksiz bırakmayacağız. İhtiyacı olan hemşerilerimiz 444 8 662 numaralı hattan bizlere ulaşabilirler. Hep birlikte başaracağız” dedi.