29.11.2020, Pazar
6 °C / 12 °C Denizli Hava Durumu

Doğan: Belediyemizin olanakları vatandaşlarımızın emrindedir

Haber Merkezi - 11 Nisan 2020 Cumartesi - 15:07 Doğan: Belediyemizin olanakları vatandaşlarımızın emrindedir

Merkezefendi Belediyesi ekiplerinin ilan edilen 2 günlük sokağa çıkma yasağı sonrasında da devam eden çalışmalarına katılan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Belediyemizin tüm olanakları hemşerilerimizin emrindedir” dedi.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çağrı merkezi ile Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ilaçlama ve çöp toplama ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Yoğun tempoda çalışan ekiplerin çalışmalarına katılan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, belediyenin tüm olanaklarının hemşerilerinin emrinde olduğunu söyleyerek, “Merkezefendi Belediyesi olarak biz sizin için görevimizin başındayız. Ekiplerimiz sahada ilaçlama, dezenfekte ve çöp toplama çalışmalarına devam ediyor. Çağrı merkezimiz hemşerilerimizin talepleri alıyor, sorularını cevaplıyor. Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz de tam kadro hemşerilerimize hizmet ediyor. Paniğe kapılmadan, endişelenmeden bu süreci en iyi şekilde, hep birlikte aşacağız. Belediyemizin tüm olanakları hemşerilerimizin emrindedir” dedi.

 Zabıta ekipleri ayrıca, sokağa çıkma yasağı ile aç kalan sokak hayvanlarını da ekmek ve mama vermeyi sürdürüyor.