08.12.2022, Perşembe
6 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan, ailelerin sınav heyecanını paylaştı

Doğan, ailelerin sınav heyecanını paylaştı

Haber Merkezi - 18 Haziran 2022 Cumartesi - 15:39 Doğan, ailelerin sınav heyecanını paylaştı

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi’ne giderek, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrencilere başarılar diledi.

A- A+

Öğrencilerin ve ailelerinin sınav heyecanına ortak olmak isteyen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi’ne geldi.

Öğrenciler ve aileleriyle sohbet eden Doğan, “Öğrencilerimiz, üniversite hayallerini gerçekleştirmek için yıllar boyunca bu anı beklediler. Hem öğrencilerimizin, hem de velilerimizin heyecanına ortak olmak, onlara küçük de olsa bir ikramda bulunmak, moral vermek ve manevi destekte bulunmak için bu hizmeti yerine getiriyoruz. Bu zorlu süreçte sınava giren tüm öğrencilere başarılar diliyor, evlatlarının yanlarında olan ailelere esenlikler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Haberin DevamıReklam

İlçe genelindeki sınav merkezlerine erken saatlerde gelen Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ise hem stant kurarak hem de seyyar olarak öğrenciler ile ailelerine su, çay ve meşrubat ikramlarında bulundu.