09.08.2022, Salı
23 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendililerin pazar yerinde sinema keyfi

Merkezefendililerin pazar yerinde sinema keyfi

Haber Merkezi - 3 Ağustos 2022 Çarşamba - 10:48 Merkezefendililerin pazar yerinde sinema keyfi

Merkezefendi Belediyesinin “Açık Hava Sinema Gecesi” etkinliği başladı. İlk etkinliğe katılanlar, “Eltilerin Savaşı” isimli filmi izledi.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi, pandemi döneminde ara verdiği Açık hava sinema Gecesi etkinliğini yeniden başlattı. Karaman Kapalı Pazar yeri’nde gerçekleştirilen sinema gecesinde izlenen ilk film, yönetmenliğini Onur Bilgetay’ın yaptığı, Gupse Özay, Merve Dizdar, Uraz Kaygılaroğlu, Füsun Demirel, Ferit Aktuğ ve Zeki Ocak gibi isimlerin rol aldığı “Eltilerin Savaşı” isimli film oldu.

Kurulan dev ekranda film aileleriyle birlikte film izleyen Merkezefendililere, patlamış mısır ve gazoz ikramında bulunuldu.

Haberin DevamıReklam

“SİZLERLE OLMAK BİZE İYİ GELİYOR”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, birlikte film izlediği vatandaşlara “Sizlerle birlikte bu ortamda olmak bizlere de çok iyi geliyor. Ekonomik, geçim, işsizlik, okul gibi sıkıntılarımıza bir ara, bir mola vermek istedik. Sizlere de sözümüz vardı. Kültürel projeler anlamında Merkezefendi Belediyesi olarak sizlerin gayreti ve katkılarıyla Türkiye’ye örnek oluyoruz. Karaman Mahallemizde film ve sinema gecelerimize başladık. Sizlerin ailecek, eşinizle, çocuğunuzla, dostunuz ve komşunuz ile birlikte hoş bir vakit geçirmenizi sağlamak için buradayız. Sizler de bu etkinliğe büyük katılım ve destek sağladınız. Siz varsanız biz varız, siz varsanız biz güçlüyüz. Sizden aldığımız enerji ile çalışıyoruz. Hepiniz hoş geldiniz” diye seslendi.