15.06.2021, Salı
15 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. 61 sanatçının eserleriyle karma resim sergisi

61 sanatçının eserleriyle karma resim sergisi

Haber Merkezi - 28 Mayıs 2021 Cuma - 12:23 61 sanatçının eserleriyle karma resim sergisi

Merkezefendi Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Denizli Görsel Sanatlar Grubu iş birliğiyle karma sergi düzenleyecek.

A- A+

Merkezefendi Kültür Merkezi’nde 10 Haziran Perşembe günü saat 18.00’de açılacak sergide, 61 sanatçının çalışmaları yer alacak. Sergi, 30 Haziran Çarşamba gününe kadar ziyaret edilebilecek.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi’nin her zaman sanatın, kültürün, eğitimin ve bilimin merkezi olacağını belirterek, “Sanat duyguların, hayal gücünün şekle bürünmesidir. Bir toplumun gelişmişlik düzeyini, zevklerini, kültürünü ve değerlerini ürettikleri sanat eserlerinden anlayabiliriz. Bu düşünce ile Merkezefendi Belediyesi olarak kültür ve sanat alanındaki etkinliklerimizi sürdürüyoruz. Merkezefendimizi büyük, çağdaş sanat etkinlikleri ile buluşturuyoruz, buluşturmaya da devam edeceğiz. Merkezefendi Belediyesi olarak hemşehrilerimize kültür sanat alanında en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. İlçemiz, her zaman sanatın, kültürün, eğitimin ve bilimin merkezi olacak. 61 sanatçımızın katılacağı, 20 gün sürecek olan Denizli Görsel Sanatlar Grubu iş birliğimizle düzenlenecek olan sergimize tüm sanatseverleri davet ediyorum” açıklamasını yaptı.