Merkezefendi’de öğrencilere karne şenliği – D20Haber
18.06.2024, Salı
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de öğrencilere karne şenliği

Merkezefendi’de öğrencilere karne şenliği

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 22 Ocak 2024 Pazartesi - 11:37Güncelleme: 22 Ocak 2024 Pazartesi - 11:37
Merkezefendi’de öğrencilere karne şenliği

Merkezefendi Belediyesi, 2023-2024 eğitim öğretim yılında sömestir tatiline girilmesinin ardından öğrenciler için karne şenliği düzenledi

Karnelerini alan öğrenciler, Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen aktiviteler ile doyasıya eğlendi. İki gün süren karne şenliği programında minikler için tiyatro, konser, müzik, dans, oyun, resim, karaoke ve yüz boyama etkinlikleri gerçekleştirdi.

 

Etkinlikler kapsamında müzisyen Onur Erol, çocuk şarkılarından oluşan konser vererek minikleri doyasıya eğlendirdi. Minik öğrenciler ‘Obur ile Geveze Define Peşinde’ adlı tiyatro oyunu ile danslar, boyama, maskotlar, bubble şov, şişme oyun grupları, karaoke, maskotlu dans gösterileri ve yüz boyama etkinlikleri gerçekleştirildi. Çocuklara gün boyu pamuk şeker ikramları ve çeşitli hediyeler verildi.

Şenliğin ikinci gününde ise karaoke gösterisi, Nermin Kanmış ve Dilek Taşkın ile Çocuk oyunları gerçekleştirildi.

Haberin DevamıReklam
Öte yandan, hafta sonunda yapılan karne şenliğinin 24 Ocak Çarşamba günü de Merkezefendi Kültür Merkezi’nde devam edeceği bildirildi. Etkinlikte, ‘Obur ile Geveze Define Peşinde’ isimli çocuk tiyatrosu 13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde 3 seans oynanacak. Saat 16.00’da ise sihirbazlık gösterisi gerçekleştirilecek. Yine müzik, dans, oyun, resim, maskot ve yüz boyama etkinlikleri de yapılacak.

Karne Şenliği’nde eğlenen çocukları yalnız bırakmayan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan “Öğrencilerimizin tatil sürelerini keyifli, verimli ve eğlenceli geçirmeleri amacıyla çeşitli etkinlikler ve tiyatro oyunları düzenliyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız bizler için her zaman öncelikli. Sizleri görmek, sizin heyecanınıza ortak olmak çok güzel. Gözlerinizdeki ışıltı, bizim için çok kıymetli. Karne şenliğimizde güzelce vakit geçirip eğlenin. Eğitime, öğrenciye desteklerimizi her zaman sürdüreceğiz. Hepinize iyi tatiller diliyorum” dedi.