Merkezefendi’de çocuk gelişimi semineri – D20Haber
19.04.2024, Cuma
11 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de çocuk gelişimi semineri

Merkezefendi’de çocuk gelişimi semineri

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 30 Kasım 2022 Çarşamba - 13:57Güncelleme: 30 Kasım 2022 Çarşamba - 13:57
Merkezefendi’de çocuk gelişimi semineri

Denizli’de, Merkezefendi Belediyesi ve Tabip Odası iş birliğiyle çocuk gelişimi eğitimi verildi.

Selçukbey Spor Eğitim Merkezi ve Karaman Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’nde düzenlenen seminerde, Doç Dr Selda Ayça Altıncık, Doç Dr Tuğba Koca Gürsoy ve Doç Dr Ömer Başay tarafından bebeklikten okul çağına fiziksel gelişim, bebeklerde ve çocukluk döneminde doğru beslenme ve bebeklikten okul çağına ruhsal gelişim başlıkları altında katılımcılara bilgiler verildi.

İnsan ve toplum sağlığı hakkında eğitim ve seminerlerin gelecek programlarına www.merkezefendi.bel.tr web adresinden ulaşabileceği belirtildi.

Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri’ndeki seminerlere devam ettiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ilçede yaşan kadınların ve çocukların eğitimlere ilgi gösterdiğini dile getirdi. Doğan, “Eğitim sayesinde kadın ve çocuklarımız uzman doktor ve eğitimciler tarafından bilinçlendiriliyor. Sağlıklı nesillerin yetişmesi için bu eğitimler çok önemli. Selçukbey Spor Eğitim Merkezi ve Karaman Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’nde 0-6 yaş grubu çocuğu olan kadınlarımıza, çocuk gelişimi hakkında seminer verildi. Gerçekleştirmiş olduğumuz eğitimlerimize düzenli olarak devam ediyor. Kadın ve çocuklarımıza seminere katılımdan dolayı teşekkür ediyorum“ ifadelerini kullandı.