05.10.2022, Çarşamba
13 °C / 24 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de 200 çocuk için sünnet şöleni

Merkezefendi’de 200 çocuk için sünnet şöleni

Haber Merkezi - 10 Ağustos 2022 Çarşamba - 16:07 Merkezefendi’de 200 çocuk için sünnet şöleni

Merkezefendi Belediyesi tarafından 200 çocuk için yarın (perşembe) sünnet şöleni düzenlenecek.

A- A+

Merkezefendi Belediyesince düzenlenen toplu sünnet şöleniyle, dar gelirli ailelerin 6 yaş ve üzeri 200 çocuğu sünnet ettirildi. Sünnet işlemleri, uzman doktorlar tarafından cerrahi yöntemlerle ve hijyenik ortamda tamamlandı.

Sünnet olan 200 çocuk için yarın saat 20.30’da Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda sünnet şöleni düzenlenecek. Sünnet çocukları etkinliğe, Merkezefendi Belediyesi tarafından kendilerine hediye edilen kıyafetlerle katılacak.

Haberin DevamıReklam

Sünnet etkinliğinin geleneksel hale geleceğini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Düzenlediğimiz bu özel etkinlikte 200 çocuğumuzu sünnet ettirerek bu mutlu günlerini paylaşmaktan ve sıcak bir organizasyonda bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Ekonomik zorluk çeken ailelerimizin yanlarında olmak, onlara destek olmak amacıyla bu hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Çocuklar her annenin, her babanın en kıymetlisi, en değerlisi. Bizler de geleceğimiz olan çocuklarımıza bu değeri ve kıymeti hissettirmek istiyoruz. Onlar için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.