15.08.2022, Pazartesi
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de 141 ailenin beyaz eşya ve...

Merkezefendi’de 141 ailenin beyaz eşya ve mobilya ihtiyacı karşılandı

Haber Merkezi - 6 Ocak 2022 Perşembe - 10:22 Merkezefendi’de 141 ailenin beyaz eşya ve mobilya ihtiyacı karşılandı

Merkezefendi Belediyesi, Merkez Eli bünyesindeki ‘İyilik Hareketi’ ile ihtiyaç sahibi 141 aileye beyaz eşya ve mobilya yardımı gerçekleştirdi.

A- A+

İyilik Hareketi çalışmalarıyla 578 hayırsever vatandaştan ihtiyaç fazlası beyaz eşya ve mobilyalar toplandı. Bakımı ve dezenfekte işleminin ardından bu eşyalar, Merkeze Eli aracılığıyla ihtiyaç sahibi 141 aileye ulaştırıldı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ilçede dayanışmanın her geçen gün arttığını belirtti. Hayırseverlerin büyük katkı sağladığı iyilik hareketinin amacına ulaşmaya devam ettiğini söyleyen Doğan, şunları kaydetti:

Haberin DevamıReklam

“Geçtiğimiz yıl başlatmış olduğumuz iyilik hareketi kapsamında ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya, onların yanında olmaya devam ediyoruz. Dayanışmanın, paylaşmanın çok yüksek seviyelerde olması bizleri son derece mutlu ediyor. İhtiyaç sahibi hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşıladığımız ‘Mobilya ve Beyaz Eşya’ iyilik hareketimizle 141 hanemizin tüm ihtiyaçlarını karşıladık. Katkıda bulunan tüm hayırsever hemşehrilerimizi teşekkür ediyorum. Merkezefendi için, Merkezefendililer için çalışmaya her zaman devam edeceğiz. Merkezefendi dayanışmayla, birliktelik duygusuyla çok daha güzel.”

Mobilya ve Beyaz Eşya İyilik Hareketi’ne destek olmak isteyen hayırseverlerin 444 8 662 numaralı çağrı merkezinden ya da https://www.merkezefendi.bel.tr/merkezeli/ adresinden kayıt oluşturması gerekiyor. Aynı zamanda ihtiyaç sahibi vatandaşların da belirtilen adresten başvuru yapmaları gerekiyor.