14.06.2021, Pazartesi
16 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Yenice: Başarılara imza atacak takım oluşturacağız

Yenice: Başarılara imza atacak takım oluşturacağız

Haber Merkezi - 18 Mayıs 2021 Salı - 10:39 Yenice: Başarılara imza atacak takım oluşturacağız

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Genel Menajeri Evren Yenice, bu sezon yükseldikleri Basketbol Süper Ligi’nde kalıcı olmak istediklerini ve başarılara imza atacak bir takım oluşturacaklarını belirtti.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Genel Menejeri Evren Yenice, zor bir sezonu başarıyla geride bıraktık larını söyleyerek, “İyi bir kadro oluşturup Süper Lig’e renk katmayı planlıyoruz. Her bölgeye oyuncu arıyoruz. Kadroda iyi oyuncular var ama bu kadroyu güçlendirmek gerekiyor. Süper Lig farklı. İnce eleyip sık dokuyacağız. Hata da yapmak istemiyoruz. İnşallah en iyi oyuncuları alıp, takımımıza güç katacak oyuncular alıp, Süper Lig’e iyi giriş yapmak istiyoruz” dedi.

Sezon boyunca desteklerini sürdüren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve yönetim kuruluna teşekkür eden Yenice, ” Bu başarı hikayesinde herkesin payı büyük. Çok güçlü bir yönetimimiz var. Denizlili  Basketbol seyircilerine yeni sezonda farklı başarı hikayeleri yazacağız. Elde edilen şampiyonluğun Denizli için ne kadar önemli olduğu, sezon başladığında herkes tarafından çok daha iyi anlaşılacak. Eşi benzeri olmayan bir başarı. Merkezefendi Belediyesinin ismini tüm Türkiye’ye hatta uluslararası arenada duyuracağız” diye konuştu.