30.06.2022, Perşembe
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Gökşin: İtirazımızla federasyonun itibarını koruduk

Gökşin: İtirazımızla federasyonun itibarını koruduk

Haber Merkezi - 22 Eylül 2020 Salı - 12:59 Gökşin: İtirazımızla federasyonun itibarını koruduk

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Asbaşkanı Gökhan Gökşin, yaptıkları itirazla federasyonun itibarını koruduklarını ve Basketbol Süper Ligi’nin eksik takımla oynanmasını önlediklerini belirtti.

A- A+

Denizli Basket’te yeni sezon hazırlıkları devam ederken, kulübün asbaşkanı Gökhan Gökşin de gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olmasını dileyen Gökşin, Denizli Basket’in yerine Lokman Hekim Fethiye Belediyespor’un Basketbol Süper Ligi’ne alınmasını “Kararın basketbol camiasına hayırlı olmasını diliyoruz. Geçen sezonlarda içeride ve dışarıda Fethiye takımına karşı başarılı sonuçlar almıştık. Seneye BSL’de kalmaları halinde tekrar kendileriyle karşılaşmak isteriz” dedi.

Haberin DevamıReklam

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket yönetimi olarak gururlu olduklarını da kaydeden Gökşin, “Sayemizde Avrupa’nın önde gelen basketbol liglerinden olan BSL eksik takımla oynamayacak. Ligimizin ve federasyonun itibar kaybına uğramasına engel olduk. Tekrar hepimize hayırlı olsun” diye konuştu.