Değirmenönü Mahallesi’nde iftar sofrası kuruldu – D20Haber
23.06.2024, Pazar
25 °C / 42 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Değirmenönü Mahallesi’nde iftar sofrası kuruldu

Değirmenönü Mahallesi’nde iftar sofrası kuruldu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 14 Nisan 2023 Cuma - 12:26Güncelleme: 14 Nisan 2023 Cuma - 17:23
Değirmenönü Mahallesi’nde iftar sofrası kuruldu

Merkezefendi Belediyesi tarafından Değirmenönü Mahallesi’nde iftar programı düzenlendi.

Merkezefendi Belediyesince geleneksel hale getirilen mahalle iftarları sürüyor. Bu kapsamda iftar sofrası, Değirmenönü Mahallesi’nde bulunan Karaman Kapalı Pazaryeri’nde kuruldu.

Ramazan’ın huzurunu hep birlikte yaşadıklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bir tarafta deprem bölgesinde çalışmalarımız sürdürüyor, bir taraftan da Ramazan’ın bereketini maneviyatını Merkezefendimizde sizlerle birlikte yaşatmaya devam ediyoruz” dedi.

Haberin DevamıReklam
Ramazan ayının paylaşmak olduğunu kaydeden Doğan, “Ramazan dostluk, paylaşmak, kardeşlik ve bir arada olmak demektir. Bu kalabalık sofralarda birlikte mutlu bir şekilde yemeğini eşimizle ve dostumuzla paylaşmak demektir. Merkezefendili vatandaşlarımızın ilgisi ve teveccühü dört yıldır bizimle birlikte. Bize inandıkları, güvendikleri ve destekleri için teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimiz bizlere inandı, her daim yanımızda oldu. Bizlerde hemşehrilerimize söz verdiğimiz proje ve işlerimizi birbir yapmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

14 Nisan Cuma günü (bugün) Akkonak Mahallesi Akkonak Açık Pazar Yeri’nde toplu iftar programını gerçekleştirileceği belirtildi.