05.10.2022, Çarşamba
13 °C / 24 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Büyük Zafer’in 100. yılında Merkezefendi’de Haluk...

Büyük Zafer’in 100. yılında Merkezefendi’de Haluk Levent sahne alacak

Haber Merkezi - 22 Ağustos 2022 Pazartesi - 12:17 Büyük Zafer’in 100. yılında Merkezefendi’de Haluk Levent sahne alacak

Anadolu Rock müziğinin sevilen ismi Haluk Levent, Merkezefendi Belediyesi’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Denizli’de konser verecek.

A- A+

Sesi, tarzı ve yorumuyla Türk müziğinde ayrı bir yere sahip, sosyal projeleri ile de adından sıkça söz ettiren sanatçı Haluk Levent, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Denizlililerle buluşuyor. Levent, Büyük Zafer’in 100. yıldönümünde 30 Ağustos Salı günü Merkezefendi Kültür Merkezi açık otoparkında sahne alacak ve konser saat 20.30’da başlayacak.

“BÜYÜK ZAFERİN COŞKUSUNU DOYASIYA YAŞAYACAĞIZ”

Haberin DevamıReklam

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kahraman askerlerimiz ve Türk milletinin bağımsızlığa olan tutkusunun eseri olan büyük zaferi, bayram coşkusuna yakışır şekilde kutlayacağız. Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyeti, gençlerimizle ilelebet sürdüreceğiz. Büyük Zafer’in yıldönümü etkinlikleri kapsamında sevilen sanatçı Haluk Levent, Merkezefendimizde sahne alacak. Bayram coşkusunu doyasıya yaşayacağımız konsere tüm halkımızı davet ediyorum” diye konuştu.