Alzheimer Yaşam Merkezi’nde Anneler Günü etkinliği – D20Haber
29.05.2024, Çarşamba
15 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Alzheimer Yaşam Merkezi’nde Anneler Günü etkinliği

Alzheimer Yaşam Merkezi’nde Anneler Günü etkinliği

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 18 Mayıs 2023 Perşembe - 14:53Güncelleme: 18 Mayıs 2023 Perşembe - 14:53
Alzheimer Yaşam Merkezi’nde Anneler Günü etkinliği

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan dolayısıyla Alzheimer Yaşam Merkezi’nde Başkan Şeniz Doğan’ın da katılımıyla Anneler Günü etkinliği düzenlendi.

Merkezefendi Belediyesi’nin önemli projeleri arasında yer alan Alzheimer Yaşam Merkezi faaliyetlerini sürdürüyor. Anneler Günü’ne özel düzenlenen etkinlikte, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan büyükler ile bir araya geldi.

Bütün büyüklere sağlıklı yaşam dilediğini kaydeden Doğan, şunları söyledi:

Haberin DevamıReklam
“Geçmiş anneler gününüzü kutluyorum. Anneler bizim için en kıymetli insanlardır. Annelerimizin sağlığı, yanımızda oluşu, onları göremesek de varlıklarının bizim için her daim yeterli olması çok kıymetli. Bizi büyüten, emek veren ve bu günlere getiren büyüklerimizin bir kez daha ellerinden öpüyorum. Alzheimer Merkezimizin bizim gönlümüzdeki, içimizdeki yeri apayrı. Çünkü; siz büyüklerimizi çok seviyoruz. Sizlerin ilerleyen yaşınızda huzurlu, rahat, mutlu ve konforlu bir şekilde hayatınızı devam ettirmenizi istiyoruz. O yüzden bu merkezlerimiz var. Hiçbir zaman kendinizi Merkezefendi’de yalnız hissetmenizi istemiyoruz. Bizler her daim siz değerli büyüklerimizin yanındayız. Büyüklerimizin burada olması bizlere huzur veriyor.”

Alzheimer teşhisi konulan vatandaşların Anneler Günü’nü kutlayarak hediyeler veren Doğan, hatıra fotoğrafı da çektirdi. Merkezefendili büyükler de kendilerini ziyarete gelen Doğan’a teşekkür ettiklerini söyledi.