Aile Rehberlik Merkezi’nden ücretsiz destek – D20Haber
29.11.2023, Çarşamba
9 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Aile Rehberlik Merkezi’nden ücretsiz destek

Aile Rehberlik Merkezi’nden ücretsiz destek

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 21 Eylül 2023 Perşembe - 10:31Güncelleme: 21 Eylül 2023 Perşembe - 15:43
Aile Rehberlik Merkezi’nden ücretsiz destek

Merkezefendi Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Aile Rehberlik Merkezi’nde hukuksal, psikolojik, diyetisyen ve beslenme danışmanlığı hizmetlerinin ücretsiz sağlandığı belirtildi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından hayata geçirilen Aile Rehberlik Merkezi hukuki, psikolojik ve sağlıklı beslenme konularında Merkezefendililere destek olmaya devam ediyor. Ücretsiz hizmet veren merkezde kişilerin toplumsal hayata katılımını artırma, yaşadıkları bireysel ve çevresel sorunlarla başa çıkma becerileri kazandırma amacıyla Psikolojik Destek Hizmeti sağlanıyor.

Hastalıklara yönelik beslenme, kullanılan ilaçlara yönelik beslenme, gebelerde sağlıklı beslenme, bebeklerde ek besine geçişte sağlıklı beslenme, çocuklarda, yetişkinlerde ve yaşlılarda sağlıklı beslenme konularında Diyetisyen ve beslenme danışmanlığı hizmeti verildiği kaydedildi.

Haberin DevamıReklam
Randevu sistemi ile çalışan Aile Rehberlik Merkezi’nden yararlanmak isteyenlerin http://merkezefendi.bel.tr/aile-rehberlik-merkezi/ adresinden veya 444 8 662 numaralı çağrı merkezinden kayıt oluşturarak randevu alması gerektiği ifade edildi.

Danışmanlık hizmetleri ile vatandaşların yanında olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Aile Rehberlik Merkezimiz, hemşehrilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturma noktasında ve onları doğru yönlendirmek amacıyla tam kapasite hizmet vermeye devam ediyor. Merkezefendi Belediyesi olarak hemşehrilerimizin sorunlarına, dertlerine, uzmanlarımızla derman oluyoruz. Merkezefendili vatandaşlarımıza her zaman her konuda destek olacağız” diye konuştu.