1200 Evler Aktif Yaş Alma Merkezi’nde nostaljiye yolculuk etkinliği – D20Haber
18.07.2024, Perşembe
24 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. 1200 Evler Aktif Yaş Alma Merkezi’nde...

1200 Evler Aktif Yaş Alma Merkezi’nde nostaljiye yolculuk etkinliği

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 9 Ocak 2024 Salı - 12:26Güncelleme: 9 Ocak 2024 Salı - 12:26
1200 Evler Aktif Yaş Alma Merkezi’nde nostaljiye yolculuk etkinliği

Merkezefendi Belediyesi 1200 Evler Aktif Yaş Alma Merkezi’nde Nostaljiye Yolculuk etkinliği düzenlendi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından 1200 Evler Mahallesi’nde hizmete alınan Aktif Yaş Alma Merkezi’nde büyüklerin sosyalleşmelerine fayda sağlamak amacıyla etkinlik gerçekleştirdi.

Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şubesi üyelerinin gerçekleştirdiği keyifli dinletide katılımcılar alkış ve danslarla müzik dinletisine eşlik etti. ‘Nostaljiye Yolculuk’ isimli etkinliğe katılan Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şube Başkanı Hatice Hülya Eryılmaz, büyüklerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirtti.

Haberin DevamıReklam
Etkinliğin ardından Merkezefendili büyükler, katılımcılar, kurs hocaları ve kursiyerlerle beraber toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

“BÜYÜKLERİMİZİN HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”

Yaşlılara karşı duyarlılık ve farkındalığı artırmak istediklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şubesi ile Alzheimer Yaşam Merkezimizde gerçekleştirdiğimiz ritim grubu dinletisi ile değerli büyüklerimizin keyifli vakit geçirmesini sağladık. Tecrübeleri ve değerleriyle bizlere her daim yol gösteren kıymetli büyüklerimiz, Alzheimer hakkında hem bilgilendirildi hem eğlendi hem de sosyalleştiler. Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şube Başkanı Hatice Hülya Eryılmaz‘a da desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yaşama renk, bize iyilik ve güzellik katan büyüklerimizin yüzlerindeki gülümsemeleri hiç eksik olmasın.”