29.06.2022, Çarşamba
19 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. HONAZ
  8. /
  9. Honaz yeni parklara kavuşuyor

Honaz yeni parklara kavuşuyor

Haber Merkezi - 9 Nisan 2017 Pazar - 12:28 Honaz yeni parklara kavuşuyor

Honaz Belediyesi, ilçe merkezindeki mahallelere yeni parklar kazandırma çalışmalarını sürdürüyor. Hürriyet Mahallesi’nde son düzenlemeleri yapılan park, vatandaşların rahat bir nefes alabileceği, çocukların güven içinde oynayabileceği bir adres olacak.

A- A+

Honaz Belediyesi, ilçedeki alt yapı çalışmalarının yanı sıra üst yapıya yönelik projeleri de hayata geçiriyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından 2017 çalışma programında yeni parkların yapımına hız verildi.

Afşinbey Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Ferhat Özçelik Parkı’nın ardından, Hürriyet Mahallesi Lale Sokak’taki park da tamamlanmak üzere. Son düzenlemelerin yapıldığı parkta bölgenin iklimine uygun çiçeklendirme yapılıyor, çocuk oyun grupları ve spor aletleri yerleştiriliyor.

Haberin DevamıReklam

Hürriyet Mahallesi Lale Sokak’ta yapımı devam eden çalışmaları inceleyen Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, “Modern bir Honaz için alt ve üst yapı işleri, sıcak asfaltla kaplanmış yollar, kilitli parke taşı çalışmalarının yanı sıra, paklar yapıyoruz. Mahalle ve sokaklarımızda, çocuklarımız için oyun parkı, yetişkinlerimiz için hoş vakit geçirerek sosyal yaşamlarını sürdürebilecekleri yerleri hizmete sunacağız” dedi