27.06.2022, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. HONAZ
  8. /
  9. Engelliye tekerlekli sandalye

Engelliye tekerlekli sandalye

Haber Merkezi - 8 Nisan 2017 Cumartesi - 17:23 Engelliye tekerlekli sandalye

Honaz Belediyesi, bedensel engelli 35 yaşındaki Naime Kılınç’ın için yapılan tekerlekli sandalye başvurusunu karşılıksız bırakmadı. Akülü tekerlekli sandalyesine kavuşan Kılınç, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’na teşekkür etti.

A- A+

Honaz Belediyesi, ilçenin Kocabaş Mahallesi’nde oturan doğuştan engelli Naime Kılınç’a yardım elini uzattı. Engeli nedeniyle evinden çıkamayan Kılınç’ın ihtiyaç duyduğu tekerlekli sandalye talebi, Honaz Belediyesi’ne iletildi.

Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’nun talimatıyla sağlanan akülü tekerlekli sandalye, AK Parti Honaz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Menteşe Kaşıkçı ve Honaz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince Naime Kılınç’a ulaştırıldı.

“ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Haberin DevamıReklam

Belediyeye ulaşan talepleri karşılamak için azami gayret gösterdiklerini belirten Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, “İlçemizde yaşayan engelli vatandaşlarımıza desteğimiz artarak devam edecek. Biz sadece bu konuda değil, her konuda vatandaşlarımıza yardımcı olmak istiyoruz” dedi.

Tekerlekli sandalyeye kavuşan Naime Kılınç ise, “Sayın Başkanımız Turgut Devecioğlu’na ve belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Şu an yaşadığım mutluluğu anlatamam. Artık evimden komşularıma ve hatta pazara bile daha rahat gidip geleceğim. Allah razı olsun” diye konuştu.