25.07.2021, Pazar
22 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. ÇİVRİL
  8. /
  9. Okul bahçesinde köpek dövüşü

Okul bahçesinde köpek dövüşü

Haber Merkezi - 2 Mayıs 2018 Çarşamba - 20:30 Okul bahçesinde köpek dövüşü

Denizli’nin Çivril ilçesinde okul bahçesinden tepki çeken görüntü. Eğitim kurumunun bahçesine giren gençlerin köpek dövüştürdükleri anlar fotoğraflandı.

A- A+

Çivril’in Yukarı Mahalle semtindeki Kameroğlu Kardeşler Cumhuriyet İlkokulu bahçesinde Pitbul cinsi köpeklerini dövüştüren üç genç mahalle sakinlerinin tepkisini çekti. Öğrencilerin olmadığı bir saatte okul bahçesine getirdikleri köpeklerini sırayla dövüştüren gençler, bir taraftan da o anları cep telefonu ile kaydetti.

Olayın dönem dönem yaşandığına dikkat çeken ve durumu 155 Polis imdat ihbar hattına bildiren mahalle sakinleri, “Havaların ısınmasıyla birkaç gündür okulun bahçesine bazı gençler geliyor. Yasak olmasına rağmen hepsinde dövüş yapan pitbul cinsi köpekler oluyor. Bahçede sırayla köpekleri dövüştürüyorlar. Bir kişi de dövüşen köpekleri telefon ile videoya çekiyor. Çocuklarımız köpek geldimi okul bahçesine giremiyor. Polise bildirdik. İnşallah köpeklere bunu yapanlar bulunur bizde korkmadan çocuklarımızı sokağa çıkarabiliriz” dedi.

155 Polis İhbar hattına yapılan ihbar sonrası polislerin okul bahçesi etrafında devriyeleri arttırdığı ve köpek dövüşü yapan gençlerin bulunması için çalışma başlattığı belirtildi.

Kaynak: yesilcivrilgazetesi.com