30.10.2020, Cuma
13 °C / 22 °C Denizli Hava Durumu

Coronavirüs testi pozitif çıkan başkan ziyaretler yapmış, açılış ve toplantıya katılmış

Haber Merkezi - 15 Ekim 2020 Perşembe - 10:45 Coronavirüs testi pozitif çıkan başkan ziyaretler yapmış, açılış ve toplantıya katılmış

Coronavirüs testi pozitif çıkan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural’ın, daha önce bazı mahallelere ziyarette bulunduğu, açılış törenine ve bir toplantıya katıldığı bildirildi.

A- A+

Çivril Belediye Başkanlığında sekreter olarak görev yapan M.Ü.T.’nin COVID-19 testinin pozitif çıkması üzerine, Başkan Niyazi Vural da test yaptırmış ve testinin pozitif olduğu bildirilmesinin ardından evinde karantinaya alınmıştı.

Ancak, Vural’ın test yaptırmadan önce Gümüşsu ve Beydilli mahallelerini ziyaret ettiği, bir toplantı ile iş yerinin açılış törenine katıldığı öğrenildi. Temas nedeniyle bir bulaşı gerçekleşip gerçekleşmediği bilinmezken, çok sayıda kişinin şüphe içinde olduğu öğrenildi.

BELEDİYEDE FİLYASYON ÇALIŞMASI

Öte yandan Vural ve başkanlık sekreterinin COVID-19 testlerinin pozitif çıkmasının ardından, İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Çivril Belediyesinde filyasyon çalışması gerçekleştirildi. Ancak, yeni pozitif vakalar konusunda bilgi verilmedi.