20.01.2022, Perşembe
-4 °C / 7 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. ÇİVRİL
  8. /
  9. CHP’li meclis üyesi eleştirdi, AK Partili...

CHP’li meclis üyesi eleştirdi, AK Partili başkan “stand up yap” dedi

Haber Merkezi - 7 Aralık 2021 Salı - 14:44 CHP’li meclis üyesi eleştirdi, AK Partili başkan “stand up yap” dedi

Denizli’nin Çivril ilçesinde, belediye meclis toplantısında belediye başkanı ile meclis üyesi arasında ilginç bir diyalog yaşandı. AK Partili başkan, kendisini eleştiren CHP’li meclis üyesine “burası şov yeri değil, şov yapacaksan git televizyon kanallarına çık, stand up gösterisi yap” yanıtını verdi.

A- A+

Çivril Belediye Meclisinin aralık ayı toplantısında gündem dışı konuşmalar sırasında gergin anlar yaşandı. Söz alan CHP Grup Başkanvekili Nuran Şafak, Çivril Belediyesinin elma üreticisinin yanında yer almadığını söyleyerek, Belediye Başkanı Niyazi Vural’a seçim vaadi olan elma kurutma tesisinin ne zaman kurulacağını sordu.

Vural, kendisini eleştiren Şafak’a verdiği yanıtta, vaatleri arasında bulunmamasına rağmen Yeşil Çivril Kadın Kooperatifini kurduklarını, tesiste elma ve erik kurusu yapıldığını, tarhana üretildiğini söyledi.

“ŞOV YAPACAKSAN TV KANALLARINA ÇIK”

CHP’li meclis üyesi Tunay Yazıcı’nın konuşmasını da “şov” olarak nitelendiren Vural, “Burası şov yeri değil. Gidin stand up gösterisi yapın. Telefonu veriyorsunuz arkadaşınıza, ‘çek beni’ diyorsunuz. Şov yapacaksan git televizyon kanallarına çık. Ya da kendine bir kanal kur, orada gösteri yap” ifadelerini kullandı.