17.01.2021, Pazar
-1 °C / 4 °C Denizli Hava Durumu

O ilçede coronavirüsten 2 kişi daha hayatını kaybetti

Haber Merkezi - 2 Ocak 2021 Cumartesi - 16:30 O ilçede coronavirüsten 2 kişi daha hayatını kaybetti

Denizli’nin Çameli ilçesinde 2 kişinin daha coronavirüsten hayatını kaybettiği bildirildi. Böylece son 8 günde COVID-19 nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı 5’e yükseldi.

A- A+

Kaymakamlığın “gelmeyin” ve yılbaşı tatilinde gelenler 10 günlük karantinaya alınacak” açıklamalarıyla dikkatleri çeken Çameli’de coronavirüs nedeniyle can kayıpları sürüyor. Kolak Mahalle Muhtarı Mustafa Adak’ın eşi 67 yaşındaki Müzeyyen Adak, bir süre önce coronavirüse yakalandı. 15 günlük tedavi süreci bittikten sonra yeniden rahatsızlanan Adak, önce Çameli Devlet Hastanesine, daha sonra da Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen vefat etti. Adak’ın cenazesi Kolak Mezarlığında toprağa verildi.

COVID-19 nedeniyle ikinci ölüm haberi ise Denizli Devlet Hastanesinden geldi. Beyin kanaması geçiren, bu nedenle yaz aylarından bu yana hastanede tedavi gören 76 yaşındaki Nurettin Acar’a virüs bulaştı ve bugün yaşamını yitirdi. Acar’ın cenazesi, Ayvacık mezarlığında toprağa verildi.