21.09.2021, Salı
20 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. ÇAL
  8. /
  9. 2 kişiyi öldürüp gömdü

2 kişiyi öldürüp gömdü

Haber Merkezi - 9 Mayıs 2017 Salı - 14:33 2 kişiyi öldürüp gömdü

Çal’ın Ortaköy Mahallesi’nde, ortak gazino işleten 37 yaşındaki Ünal Ergül ile arkadaşı 38 yaşındaki Osman Çıtır, öldürüldükten sonra toprağa gömüldü. Yakalanan zanlının yer göstermesiyle cesetler iş makinesiyle kazı yapılarak çıkarıldı.

A- A+

Haber alınamayan Ünal Ergül ile Osman Çıtır’dan haber alamayan yakınları, polis ve jandarmaya bildirimde bulundu. Güvenlik güçlerinin yatığı araştırmada, Osman Çıtır’a ait aracın en son Uşak’ta görüldüğü belirlendi. Bu arada cep telefonlarından en son Yapağılar Mahallesi yakınlarından sinyal alındığı tespit edildi.

Haberin DevamıReklam

Bölgede jandarmanın yaptığı araştırmada, Osman Çıtır’a ait araç boş bir arazide bulunurken, şüphe üzerine Ö.S. isimli kişi gözaltına alınarak sorulandı. Ö.S. ifadesinde kaybolan Osman Çıtır ve Ünal Ergün’ü öldürdüğünü, ardından cesetleri Yapağılar Mahallesi’nde boş bir araziye gömdüğünü itiraf etti.

Cinayeti alacak meselesi nedeniyle çıkan tartışma sonucu işlediğini iddia eden Ö.S.’ye yer göstermesi yaptırıldı. Burada iş makinesiyle yapılan kazıda, öldürüldükten sonra gömülen Ünal Ergül ile Osman Çıtır’ın cesetlerine ulaşıldı.

Cinayetle ilgili soruşturma sürüyor.