21.09.2021, Salı
20 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. Soroptimist kulübü üyelerinden Şevik’e ziyaret

Soroptimist kulübü üyelerinden Şevik’e ziyaret

Haber Merkezi - 10 Eylül 2021 Cuma - 11:15 Soroptimist kulübü üyelerinden Şevik’e ziyaret

Denizli ve Karşıyaka Soroptimist Kulübü üyeleri Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti.

A- A+

BELKÜM’de gerçekleştirilen ziyarete,  Denizli Soroptimist Kulübü Başkanı Huriye Demirhan,   Karşıyaka Soroptimist Kulübü Başkanı Nurdan Koçlular ile yönetim kurulu üyesi kadınlar katıldı. 

Önümüzdeki yıl 2’ncisi düzenlenecek “Buldan’da Sanat Var” festivali hakkında konuşan Demirhan,  “İlki 2019 Ekim’in yapılan ‘Buldan’da Sanat Var’ felsivalini geleneksel hale getirmek istiyoruz. Pandemi nedeniyle iki yıl ara verdiğimiz festivalimizin ikincisini Ekim 2022’de gerçekleştirmek istiyoruz.  Ön hazırlık çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Haberin DevamıReklam

Belediye olarak, tarihiyle, kültürüyle ve doğal güzellikleriyle turizm kenti olan Buldan’ın tanıtımına öncülük edecek her çalışmayı desteklemeye hazır olduklarını vurgulayan Şevik, “Festivaller bir yandan yerel ekonomiyi canlandırma bir yandan da etkili tanıtım aracıdır.  İlçemizin el dokuması ürünlerinin tanıtıldığı,  çeşitli sanat etkinlikleriyle tarihi sokaklarımızın canlandığı, ilçemizin turizm değerlerinin tanıtıldığı Buldan’da Sanat Var etkinliğinin ikincisine de ev sahipliği yapacak olmamızdan dolayı da mutluyum” diye konuştu.