04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. Şevik’ten bir dizi ziyaret

Şevik’ten bir dizi ziyaret

Haber Merkezi - 13 Ağustos 2022 Cumartesi - 10:13 Şevik’ten bir dizi ziyaret

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, çeşitli etkinliklere katılarak ilçe halkıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

A- A+

Buldan Belediyesi Başkanı Mustafa Şevik, MHP İlçe Başkanı İbrahim Aksüt ve BBP İlçe Başkanı Fevzi Mercan ile birlikte, Buldan’ın yetiştirdiği bilim insanların Prof Dr Osman Zeki Avralıoğlu’nun Buldan’da ikamet eden kızı Dr Ayşin Avralıoğlu’nun muharrem ayı dolayısıyla verdiği aşure hayrına katıldı.

Şevik ve beraberindekiler daha sonra, Buldan Belediyesi Düğün Salonu’ndaki Server Çoban ile Çağatay Arslan çiftinin düğün yemeğine katıldı. Çoban ve Arslan ailelerine hayırlı olsun temennilerini ileten Şevik, yeni yuva kuracak çiftlere kahve fincanı hediye etti bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Haberin DevamıReklam

Her fırsatta ilçe halkıyla birlikte olmaya devam ettiklerini belirterek, “Mutluluklarında da dar günlerinde de belediye olarak üzerimize düşen her konuda gerekli desteği vereceğiz. Düğün, nikâh ve sünnet gibi merasimlerde de aynı şekilde ailelerin ve gençlerimizin heyecan ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaktan büyük sevinç duyuyor, çiftlerimize mutluluklar diliyorum” dedi.

Şevik, 13-14 Ağustos 2022 tarihlerinde Muğla Menteşe Spor Salonu’nda düzenlenecek illerarası 30 Ağustos Zafer Kupası karate müsabakalarına katılacak olan sporcuları ziyaret etti. Milli Hakem ve Belediye Kültür Merkezi antrenörlerinden Suat Özdemir’den turnuva ile ilgili bilgi alan Başkan Şevik, genç karatecilere başarılar diledi.