27.10.2021, Çarşamba
9 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. Şevik’ten 3 kahvehane işletmecisine teşekkür belgesi

Şevik’ten 3 kahvehane işletmecisine teşekkür belgesi

Haber Merkezi - 6 Ekim 2021 Çarşamba - 10:35 Şevik’ten 3 kahvehane işletmecisine teşekkür belgesi

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, yapılan denetimlerde hijyen kurallarına uyulduğu tespit edilen kıraathane ve kahvehanelerin sahiplerini ziyaret ederek, teşekkür belgesi verdi.

A- A+

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,zabıta ekipleri tarafından, ilçe merkezinde faaliyet gösteren kıraathane ve kahvehanelere yönelik denetimlerde genel hijyen kurallarına uyan işletmeleri ziyaret etti.   Hijyen kurallarına uyan işletmelere teşekkür belgesi veren Şevik, denetimlerde iş yeri açma ve çalıştırma  ruhsatı, kapalı alanda sigara içilip içilmediği, genel temizlik ile çay bardağı ve fincan gibi malzemelerin temizliği kontrol edildiğini ifade etti.

Haberin DevamıReklam

Şevik, “Denetimler sırasında müşterilerine sağlıklı ve hijyenik ortamda hizmet verdiği tespit edilen üç kahvehane işletmecimize teşekkür belgelesi ile ödüllendirmek istedik. Halkın sağlını her zaman düşünen bir anlayışla denetimlerimiz aralıksız devam edecek. Bu denetimlerde hijyen sorunu bulunmayan ve kurallara titizlikle uyan esnafımızı da ödüllendirmeye devam edeceğiz. Başlattığımız uygulamanın örnek teşkil edeceğine inanıyorum” dedi.

İşletmeciler de belge için Şevik’e teşekkür etti.