15.08.2022, Pazartesi
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. Özhaseki’nin Buldan gezisi

Özhaseki’nin Buldan gezisi

Haber Merkezi - 5 Ağustos 2022 Cuma - 19:51 Özhaseki’nin Buldan gezisi

Bir dizi ziyaretler ve programlar için Denizli’ye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin eşi Neşe Özhaseki Buldan’ı ziyaret etti.

A- A+

Neşe Özhaseki’ye Buldan gezisinde, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın eşi Berrin Zolan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sevval Gebeş, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin eşi Nur Örki ve Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Gamze Sevgi eşlik etti.

İlk olarak Buldan Belediyesi El Sanatları Merkezi’ni ziyaret eden Özhaseki ile beraberindekiler, burada ilçenin yöresel lezzetlerini tatma imkanı buldu. Daha sonra Buldan Belediyesi tarafından restore edilip dokuma müzesi olarak ziyarete açılan eski cezaevi koğuşlarını gezdi.

Haberin DevamıReklam

Buldan Belediyesi Plan ve Proje Müdürü Zeliha Akyol, belediyenin devam eden restorasyon çalışmalarıyla ilgili bilgi verdiği Özhaseki’ye geleneksel el dokuması ürünlerden hediye etti.

Neşe Özhakesi ve beraberindekiler daha sonra Buldan Kaymakamlığı El Sanatları Merkezi olarak kullanılan merhum Başbakan Adnan Menderes’in eşi Berrin Menderes’in ailesine ait konağı gezdi. Ardından 14 Mayıs Caddesi’ne geçen Özhakesi, bol bol alış-veriş yaptı.