13.04.2021, Salı
6 °C / 21 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. MHP Kurultay’ı için Ankara’da bulunan Şevik’ten...

MHP Kurultay’ı için Ankara’da bulunan Şevik’ten bir dizi ziyaret

Haber Merkezi - 18 Mart 2021 Perşembe - 17:14 MHP Kurultay’ı için Ankara’da bulunan Şevik’ten bir dizi ziyaret

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) 13. Olağan Büyük Kurultay’ına katılarak Genel Başkan Devlet Bahçeli ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

A- A+

Ankara Spor Salonu’nda yapılan MHP 13. Olağan Büyük Kongresi’ne Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in yanısıra  Denizli ve Buldan heyeti de katıldı.

Devlet Bahçeli’nin  “Milli Birlik ve Beka” çerçevesindeki konuşmasına dikkati çeken Şevik, “Genel Başkanımız Sayın Bahçeli kongrede yaptığı konuşmasında,’Hesap yapmayız. Çıkar ile çetele tutmayız. Çünkü biz Cumhur İttifakı’yız’  diyerek Türkiye’nin bekası için Cumhur İttifakı’nın devam edeceğini vurgulamıştır. Bizler de Buldan için, Denizli ve Türkiye’nin geleceği için,  Milliyetçi Hareket Partisi olarak, 2023 ve takip eden 10 yılı kapsayan stratejik hedeflerine sahip çıkacağız. Buldan’da Cumhur İttifakı ortağı AK Parti ve MHP ilçe teşkilatları ile birlikte ilçemizin kalkınması, gelişmesi ve refahı için durmadan çalışacağız”  dedi.

TEMASLARDA BULUNDU

Ankara’da bir dizi temasta bulunan Şevik, bu kapsamda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı ile İller Bankası ve Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi’ni (BOTAŞ) ziyaret etti. Buldan’ın doğalgaza kavuçması gerektiğini belirten Şevik ,devam eden Sokak Sağlıklaştırması ve Restorasyon Uygulamalarına verdikleri desteklerden dolayı yetkililere teşekkür ederek, belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.