09.08.2022, Salı
23 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. MHP Buldan ilçe teşkilatı Şevik’in de...

MHP Buldan ilçe teşkilatı Şevik’in de katıldığı toplantıda buluştu

Haber Merkezi - 8 Temmuz 2022 Cuma - 10:01 MHP Buldan ilçe teşkilatı Şevik’in de katıldığı toplantıda buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Buldan ilçe yönetimi, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in de katıldığı toplantıda bir araya geldi.

A- A+

BELKÜM’de gerçekleşen kahvaltılı toplantıya Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, MHP Buldan İlçe Başkanı İbrahim Aksüt ile yeni yönetim kurulu üyeleri katıldı. Buldan’ın, Cumhur İttifakı’nın örnek ilçelerinden olduğunu söyleyen Şevik, “Bu birlik ve beraberliği bozmadan çalışarak, 2023 ve 2024 seçimlerinden de başarıyla çıkacağınızdan hiç kuşkum yok.  Yeni görevleriniz ilçemize, şehrimize, Milliyetçi Hareket Partimize, Cumhur İttifakımıza hayırlı uğurlu olsun. Başarılar dilerim” diye konuştu. 

Haberin DevamıReklam

Kısa sürede 2023 ve 2024 seçimleri için çalışmalara başlayacakları dile getiren Aksüt ise, “Hedefimiz, AK Parti ve BBP ilçe yönetimleriyle birlik ve beraberlik içerisinde önce 2023 genel seçimlerinden, ardından da 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinden başarıyla çıkmaktır” dedi.

İbrahim Aksüt başkanlığında oluşturulan Buldan MHP İlçe Yönetiminde, Elif Seda Taşdöğen, Yaşar Ertan, Naile Kaymak, Tuncer Özyurt, Nuray Demirci, Osman Mert, Uğur Abaylı, Süleyman Karcıer, Mesut Ünlü, MertanYeşildağ, Sercan Başcıvaroğlu, Muharrem Gül, Rıza Sert, Hüseyin Karataş, Şevket Şahin, Murat Yeşildağ, Hüseyin Bağcı, Ferhat Demir, Mustafa Kırmızıoğlu ile Osman Ersoy yer aldı.