02.12.2022, Cuma
9 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. Buldan’da emlak değeri işlemleri elektronik ortamdan...

Buldan’da emlak değeri işlemleri elektronik ortamdan yapılacak

Haber Merkezi - 13 Nisan 2021 Salı - 13:44 Buldan’da emlak değeri işlemleri elektronik ortamdan yapılacak

Buldan Belediyesi ile Buldan Tapu Müdürlüğü arasında emlak değerlerinin güvenli elektronik ortama alınması protokolü imzalandı.

A- A+

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik  ile Tapu Müdürü Osman Bozkurt’un imzaladığı protokole göre tapu işlem süreçlerini kısaltılarak iş verimliliğin artırılması, tapu ve belediye hizmetlerinin etkin, hızlı, güvenli ve elektronik ortamda sunulması amaçlanıyor.

Haberin DevamıReklam

Protokol ile ilgili bilgi veren Şevik,  ‘’İmzalanan protokole göre iki kurum arasındaki emlak beyan değeri işlemleri artık elektronik ortamda gerçekleşecek. Tapu işlemleri sırasında istenilen emlak beyan değeri almak için vatandaşlarımız belediyemize gelmeden elektronik ortamda işlemlerini yapabilecekler. İşlemlerin elektronik ortamda sunumu ile belediyemiz ve Tapu müdürlüğümüzün iş yükü azaltılarak,  hem çalışanlarımızın, hem de vatandaşlarımızın memnuniyetini sağlamış olacağız. Buldan halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Bozkurt ise  ‘İki kurum arasındaki emlak beyan değeri işlemlerini elektronik ortamda gerçekleştirerek iş verimliliğini artırmak amacıyla Buldan Belediyemiz ile protokol imzaladık. İlçemize hayırlı olsun’’ diye konuştu.