06.12.2021, Pazartesi
10 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. Buldan’da 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı

Buldan’da 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı

Haber Merkezi - 24 Kasım 2021 Çarşamba - 14:07 Buldan’da 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı

Öğretmenler Günü, Buldan’da düzenlenen törenle kutlandı. Cumhuriyet Meydanı'ndaki çelenk sunma töreninin ardından program, İbrahim Filiz Çelebi İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda devam etti.

A- A+

Programı Buldan Kaymakamı Murat Sarı, Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Emniyet Müdürü Murat Kale, İlçe Jandarma Komutanı Bekir Cinkara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Kölemen ile daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Öğretmenlerin zeybek gösterisinin ardından, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Kölemen ve emekli öğretmenler adına İbrahim Çelebi bir konuşma yaptı.

Şiirlerin okunmasıyla devam eden tören stajyerlikleri sona eren öğretmenlerin yemin etmesi, düzenlenen yarışmalarda dereceye girenler öğrencilere ödüllerinin emekli öğretmenlere de plaketlerinin verilmesiyle sona erdi.

Şevik, plaket töreninde “Hizmet süreleri içersinde başarılı ve özveriyle çalışmış, yüzlerce öğrenci yetiştirmiş ve emeklilik talebinde bulunarak emekliliğe ayrılmış olan öğretmenlerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.