29.11.2022, Salı
9 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. Buldan’da 2023’e Doğru Şehir buluşmaları ziyaretleri

Buldan’da 2023’e Doğru Şehir buluşmaları ziyaretleri

Haber Merkezi - 30 Eylül 2022 Cuma - 10:09 Buldan’da 2023’e Doğru Şehir buluşmaları ziyaretleri

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları programı kapsamında ilçeye gelen AK Parti Milletvekili Tamer Akkal ile birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

A- A+

AK Parti’nin 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları programı kapsamında Buldan’a gelen Manisa Milletvekili Tamer Akkal, ilk olarak AK Parti İlçe Binası’nda partililerle bir araya geldi. Ardından Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti.

Haberin DevamıReklam

Ziyarette konuşan Şevik, Buldan’ın Cumhur İttifakı’nın en iyi tesisi edildiği ilçelerden biri olduğunu söyledi. Şevik, “Buldan, gerek demokratik yapısı, gerekse Türkiye’nin bekası için Cumhur İttifakı’nın gerekliliğinin bilinciyle hareket eden bir ilçe olması nedeniyle önemli bir konuma sahiptir. Belediye başkanı olarak Cumhur İttifakı ilçe başkanları, yönetimi ve meclis üyelerimize şükran borcum var. Her zaman belediye ile uyum içerisinde hareket ederek, ilçemizde güzel ve önemli çalışmalara imza attık” dedi.

Milletvekili Akkal ise, kendisini heyecanla karşılayan ilçe teşkilatına teşekkür ederek, “Buldan sağlam ellerde hepsinden Allah razı olsun” ifadesini kullandı.

Şevik ve Akkal, daha sonra 14 Mayıs Caddesi’ndeki esnafı ziyaret ederek, istek ve şikayetlerini dinledi.