25.03.2023, Cumartesi
9 °C / 22 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. Buldan’a ahşap yolcu bekleme durakları konuluyor

Buldan’a ahşap yolcu bekleme durakları konuluyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 11 Nisan 2022 Pazartesi - 17:17Güncelleme: 11 Nisan 2022 Pazartesi - 17:17
Buldan’a ahşap yolcu bekleme durakları konuluyor

Buldan Belediyesi, bir taraftan ilçenin çeşitli yerlerine yeni yolcu bekleme durakları monte ederken, diğer taraftan bazı güzergahlara Buldan’ın kültürel ve mimari yapısına uygun ahşap kabinler yerleştiriyor.

Buldan Belediyesi, vatandaşların ulaşım için rahat bir ortamda beklemelerini sağlamak amacıyla ahşaptan yolcu kabinleri hazırlattı. İlçenin muhtelif yerlerine yerleştirilmek üzere toplam 11 ahşap kabin hazırlandığını bildiren Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ilçenin tarihi, kültürel ve mimari yapısına özgü yeni durakların ilçeye çok yakışacağını söyledi.

Haberin DevamıReklam

Kabinlerin görsel güzellik oluşturduğunu kaydeden Şevik, “Vatandaşlarımıza yönelik hizmetlerimiz devam ediyor. Yeni yolcu kabinlerimizi belirli yerlere monte ettik. Özel olarak ahşap malzemeden yapılan yolcu kabinlerimiz ilçemizin tarihsel, kültürel ve mimarı yapısını simgeliyor. Öküzler Çeşmesi, ilçe stadyumu durağı,  Sanayi girişi, Pehlivan Kavşağı ve okullarımıza yakın bölgelere yeni kabinler monte ettik. Diğer duraklarımızı da en kısa zamanda yenileyeceğiz. Bu zamana kadar halkımızın yararına olacak işlere imza attık, atmaya da devam edeceğiz” dedi.