04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. Buldan Kurtuluş Günü’nü kutluyor

Buldan Kurtuluş Günü’nü kutluyor

Haber Merkezi - 3 Eylül 2022 Cumartesi - 10:11 Buldan Kurtuluş Günü’nü kutluyor

Denizli’nin buldan ilçesi, düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yılını kutluyor. Kutlamalara Hasan Yılmaz konseriyle başlandı.

A- A+

Buldan Belediyesi tarafından ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen etkinlikler başladı. Kutlama programının ilk gününde Hasan Yılmaz, Alanyazı Meydanı’nda konser verdi.

Ateş’in eğlenceli sunumuyla başlayan konsere katılan Buldan Kaymakamı Tayfun Deli, Belediye Başkanı Mustafa Şevik, İlçe Jandarma Komutanı Bekir Cinkara, belediye meclis üyeleri ile Cumhur İttifakı ilçe başkanları, binlerce Buldanlının kurtuluş günü coşkusuna ortak oldu.

Kaymakam Tayfun Deli ile Belediye Başkanı Mustafa Şevik, sanatçı Hasan Yılmaz ve saz ekibine ilçenin geleneksel el dokuması ürünü şal hediye etti.

ŞARKILARINI HAYRANLARIYLA BİRLİKTE SÖYLEDİ

Haberin DevamıReklam

Söylediği hareketli şarkılarla Buldanlıları doyasıya eğlendiren ünlü sanatçı, sahneden indi şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi. Sanatçıya, zaman zaman protokol de eşlik etti.

ZABITA MÜDÜRÜYLE DÜET YAPTI

Birbirinden hareketli şarkılarıyla Buldanlılara kurtuluş günü coşkusu yaşatan sevilen sanatçı Hasan Yılmaz, Belediye Zabıta Müdürü Hasan Uysal ile birlikte düet yaptı. Volkan Konak’ın sevilen şarkısı “Cerrahpaşa”yı birlikte söyleyen Hasan Yılmaz ile Zabıta Müdürü Uysal, büyük beğeni topladı.

ŞEVİK: ÇOŞKUYLA KUTLUYORUZ

Buldan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yılını coşkuyla kutlamak istediklerini belirten Şevik “Kurtuluşumuzun 100. yılında üç gün devam edecek etkinlik ve konserler düzenledik. Hasan Yılmaz ile başlayan konser etkinlikleri kapsamında Niyazi Gülbay, 4 Eylül akşamında ise Lara konseri ile Buldanlı hemşehrilerimizlebuluşacağız. Bir daha ülkemizin ve Buldan’ımızın geçmişteki gibi zor günler yaşamamasını temenni ediyorum. Bu akşam konser veren sanatçımız Hasan Yılmaz’a yürekten kutluyorum” dedi.