05.12.2022, Pazartesi
8 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. Buldan Belediyesi faaliyet raporu kabul edildi

Buldan Belediyesi faaliyet raporu kabul edildi

Haber Merkezi - 2 Nisan 2021 Cuma - 17:24 Buldan Belediyesi faaliyet raporu kabul edildi

Buldan Belediyesinin 2020 yılı faaliyet raporu görüşülerek kabul edilirken, meclis organlarına da seçimler gerçekleştirildi.

A- A+

Buldan Belediye Meclisi, nisan ayı meclis toplantısını tamamladı. Belediye Başkanı Mustafa Şevik başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, 16 gündem maddesinden 11’i görüşülerek karara bağlandı,5’i ilgili komisyonlara havale edildi.

MECLİSTE SEÇİM VARDI

Buldan Belediyesi Meclis Başkanlık Divanı ve Encümen Üyeliğinde görev süresi dolanların yerlerine yeni üye seçimi yapıldı. Gizli oylama sonucunda katip üyeliklere Aysel Mustak, Ali Demirlioğlu, meclis birinci başkanvekilliğine Aysel Mustak, ikinci başkanvekilliğine Mehmet Köklü, encümen üyeliğine ise Mustafa Mustak ve Musa Çetinel seçildi.

Haberin DevamıReklam

FAALİYET RAPORU OY ÇOKLUĞU İLE MECLİSTEN GEÇTİ

Denetim komisyonu başkanı Mustafa Mustak’ın 2020 yılı denetim raporunu okumasının ardından, Buldan Belediyesinin 2020 yılı faaliyet raporu oylandı. Faaliyet raporunun oylanması sırasında yerini 1. başkanvekili Aysel Mustak’a bırakan Başkan Şevik, “Kısıtlı imkanlarımız ve pandemi sürecine rağmen Buldan için güzel hizmetler yaptık. Ben inanıyorum ki, 2021 yılı belediye hizmetleri açısından daha da güzel olacak. Başta meclis üyelerimiz ve belediye birim müdürleri olmak üzere tüm personelimize teşekkür ederim” dedi.

Toplantıda alınan kararların Buldan’a hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Şevik, mecliste yeni görev alan üyelere başarılar diledi.