27.03.2023, Pazartesi
9 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. BULDAN
  8. /
  9. Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, öğrencilerle...

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, öğrencilerle buluştu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 21 Mayıs 2022 Cumartesi - 13:11Güncelleme: 21 Mayıs 2022 Cumartesi - 13:14
Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, öğrencilerle buluştu

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ilçedeki yükseköğrenim öğrencileriyle bir araya geldi, istek ve sorunlarını dinledi.

Buldan KYK Öğrenci Yurdu’nda düzenlenen kahvaltı programına Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Ömer İlman, yurt müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Farklı illerden üniversite öğrenimi için Buldan’ı tercih eden öğrencilerle sohbet eden Şevik, belediyecilik anlamında istek ve taleplerini dinledi. Başkan Şevik,  en kısa zamanda hizmete girmesi planlanan Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kitap Kafe’den üniversite öğrencilerinin yararlanacağını söyledi. Şevik, şunları kaydetti:

Haberin DevamıReklam

“Türkiye’nin farklı illerinden öğrenim için ilçemizi tercih eden öğrencilerimizin huzuru ve mutluluğu bezim için çok önemli. O nedenle belediyecilik anlamında istek ve taleplerinizi her zaman bize iletebilirsiniz.  Üniversite öğrencilerimiz ile Buldanlı gençlerimizi spora yönlendirmek amacıyla spor yatırımlarımızın yanı sıra  sosyal aktivitelere katılımlarını arttırmak amacıyla çalışmalarımız devam edecek.”